Demoto Afyon
Kampanya Detay | Volkswagen

Volkswagen AutoCredit® Kampanyası

24.5.2021

Volkswagen sahibi olmanın yeni yolu: Volkswagen AutoCredit®.

Volkswagen AutoCredit®'in cazip koşullarıyla yeni bir Volkswagen sahibi olmak şimdi çok kolay. Volkswagen AutoCredit®’in cazip koşullarıyla araç bedelinin %50 veya daha fazlasını balon ödeme olarak 36 ay sonraya erteleyin. Kalan tutarı, kendi belirleyeceğiniz peşinat** ve uygun taksitlerle 36 ay vadede yapılandırın ve Polo'nuzu ₺2.922'den, Golf'ünüzü ₺3.038'den, Passat'ınızı ₺5.107'den, T-Roc'unuzu ₺5.201'den ve Tiguan'ınızı ₺5.692'den başlayan aylık ödemelerle hemen kullanmaya başlayın*.

Taksitleriniz bittiğinde ise kalan balon ödemeyi ister tek seferde, ister 12 ay daha vade yaparak ödeyin ve Volkswagen'inize sahip olun. İsterseniz de balon ödemenize karşılık, yüksek geri alım değeri ile Volkswagen'inizi sizden geri alalım ve yerine yepyeni bir Volkswagen verelim, Volkswagen'iniz hep yeni kalsın!

Üstelik bu kampanyayla tüm bu fırsatlara ek olarak aracınızın garantisini 2 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içindeki tüm onarımları, orijinal parça ve işçilik güvencesiyle Volkswagen Yetkili Servislerimizde ücretsiz olarak yaptırabileceğiniz Volkswagen Garanti Plus® Paketine ve Volkswagen sahibi olmanın ayrıcalığını, her zaman hissetmenizi sağlayacak 1 yıllık Volkswagen Kasko® Paketine de sahip olacaksınız.

* Kampanya, tüm Volkswagen Binek Araç modellerinde geçerlidir. Tüm modeller için örnek ödeme tablolarına, aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

Volkswagen AutoCredit® Katılım Koşulları

* Volkswagen AutoCredit® kampanyası, kampanyaya katılan Volkswagen Yetkili Satıcılarında geçerlidir.
* 2020 model Volkswagen Binek Araçlar için geçerli olup, stoklarla sınırlıdır.
* Volkswagen AutoCredit® sistemi için sunulan örnek ödeme tablosundaki hesaplamalar, araç renk ve donanım özelliklerine göre farklılıklar gösterebilirler.
* Kredi ve finansman şart ve seçenekleri Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. – Volkswagen Finans tarafından sağlanmaktadır.
* Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

ARAÇ GERİ ALIM KOŞULLARI:
* Volkswagen AutoCredit® sisteminde Volkswagen Doğuş Finans’ın sunduğu geri alım garantisi ile aracınızın 36 ay sonraki değeri şimdiden garanti altına alınır.
* Araç alımı sırasında yapılan sözleşmede yıpranma koşulları belirlenir.
* 36 aylık vade sonunda aracın 75 bin kilometreyi geçmesi halinde her 5 bin kilometre için yüzde 3 değer kaybı uygulanır.
* Ayrıca bağımsız bir eksper şirketi tarafından aracın yıpranma durumu da kontrol edilir. Yıpranmaların başlangıçtaki sözleşmede belirtilen koşullardan farklı olması durumunda yüzde 3 değer kaybı uygulanır.
* Aracın değişmiş veya boyanmış parça sayısı 4 veya daha fazla ise her bir hasar için yüzde 3 değer kaybı daha uygulanır.